بهفود ، راهنماي تخصصي رستوران ها و کافي شاپ هاي اصفهان در مهرماه 1390 با هدف آشنا نمودن شهروندان اصفهاني و ديگر هم ميهنان عزيز با بهترين رستوران ها ، کافي شاپ ها و ساير اغذيه فروشي هاي سطح شهر رسما آغاز به کار کرد. در اين راستا وبسايت بهفود ، معرفي خود به همه ايرانيان عزيز در سراسر کشورمان را يکي از اهداف اصلي خود مي داند. چرا که اصفهان به علت موقعيت استراتژيک توريستي و جاذبه هاي گردشگري فراوان ، همه ساله ميليون ها مسافر و گردشگر را از جاي جاي کشور عزيزمان جذب خود مي نمايد و به همين جهت ، به وجود مراجع و منابعي جامع و معتبر جهت راهنمايي و هدايت اين گردشگران احساس نياز مي شود. بهفود کار خود را با معرفي رستوران ها و کافي شاپ ها آغاز کرده و مي کوشد تا به زودي با گسترش حوزه فعاليت خود در جهت اجابت اين مهم گام بردارد.
 
وبسايت بهفود از ابتداي تاسيسش تا به امروز در راستاي توسعه امکانات و قابليت هاي خود کوشيده و قصد توقف در حد فعلي را نيز ندارد . به همين جهت از پيشنهادات سازنده شما کاربران گرامي در جهت بهبود و ارتقا هرچه بيشتر امکانات خود استقبال مي نمايد.
 
 
 
در حال حاضر وبسايت بهفود از چند بخش اصلي تشکيل مي شود که اجمالا به معرفي اين قسمت ها مي پردازيم:
 

رستوران ها:

 
اين بخش و بخش کافي شاپ ها در واقع بخش هاي اصلي سايت هستند. با ورود به اين قسمت کليه رستوران هاي ثبت شده در بهفود براي کاربر ليست مي گردند. در اين ليست تعداد محدودي از مهم ترين مشخصات رستوران ها به همراه يک عکس کوچک ارائه مي شود. براي مشاهده مشخصات کامل رستوران ، با کليک برروي سربرگ رستوران ، کاربر به صفحه اختصاصي رستوران هدايت مي شود. در بهفود هر رستوران داراي يک صفحه اختصاصي مي باشد که کليه عکس ها و اطلاعات مورد نياز در مورد آن آورده شده است. از جمله : عکس هاي متنوع محيط رستوران - موقعيت دقيق روي نقشه متحرک - منوي غذاي رستوران - و مشخصاتي چون : آدرس و شماره تلفن ، ساعات سرويس دهي ، ظرفيت رستوران ، نوع رستوران ، کلاس قيمتي و... - به علاوه نظراتي که کاربران سايت در مورد هر رستوران ارسال کرده اند ، در صفه اختصاي مذکور قابل مشاهده است.
 
در بخش رستوران ها ، امکان جست وجوي پيشرفته و در عين حال بسيار کاربرپسند رستوران ها وجود دارد. بدين ترتيب که کاربران مي توانند با توجه به فاکتورهاي مد نظرشان انتخاب خود را محدود کرده و رستوران مورد نظر خود را سريع تر پيدا کنند.
 

کافي شاپ ها:

 
اين بخش مشابه بخش رستوران ها بوده و شامل ليست کافي شاپ ها مي باشد. در واقع جهت سهولت کار براي کاربران و با توجه به تفاوت هاي زياد رستوران ها و کافي شاپ ها اين دو بخش از يکديگر تفکيک شده اند.
 

بحث و تبادل نظر:

 
اين بخش يکي از جذاب ترين قسمت هاي بهفود مي باشد. چرا که کاربران در مورد رستوران ها و کافه ها به بحث و تبادل نظر مي پردازند و تجربيات خود را در اختيار يکديگر قرار مي دهند. اين بخش داراي امکانات بسيار پيشرفته اي است که البته براي استفاده از همه امکانات آن ، کاربران بايد عضو سايت بهفود باشند. اين بخش از آخرين امکانات شبکه هاي اجتماعي بزرگ دنيا بهره مي برد و ساختار آن با ساختار خسته کننده تالارهاي گفتگو کاملا متفاوت است و به شما کمک مي کند با صرف کمترين زمان و کمترين ترافيک اشتراک اينترنت خود ، از تعامل با ساير کاربران بهفودي لذت ببريد. 
 

اخبار و مقالات:

 
در بخش به انتشار اخبار مربوط به سايت و تغييرات آن و همچنين اخبار مهم مربوط به رستوران هاي اصفهان مي پردازيم و در بخش مقالات ، مقاله ها و آموزش هاي آشپزي ، نکات مربوط به بهداشت و سلامت و ساير موارد مربوط به حوزه فعاليت سايت مي پردازيم.
 

رستوران ها و کافي شاپ ها روي نقشه:

 
در اين بخش کاربران مي توانند کليه رستوران ها و کافي شاپ هاي ثبت شده در بهفود را به صورت يکجا بر روي نقشه متحرک مشاهده نمايند. بدين ترتيب کاربران قادر خواهند بود با به دست آوردن يک ديد جغرافيايي خوب از انتخاب هاي موجود در شهر ، با سهولت بيشتري تصميم خود را اتخاد کنند.
 

ثبت آنلاين رستوران و کافي شاپ:

 
با ارائه اين بخش ، بهفود لقمه را براي صاحبان رستوران ها ، کافي شاپ ها و ساير اماکن اغذيه فروشي آماده مي کند! 
 
صاحبان رستوران ها و کافه ها مي توانند بدون تقبل هيچ گونه هزينه اي ، فقط با مراجعه به اين بخش واحد صنفي خود را به عضويت بهفود درآورند! براي اين منظور کافي است تا مشخصات رستوران خود را از طريق فرم موجود براي ما ارسال نمايند و ما پس از احراز هويت  و تاييد صحت اطلاعات ارسالي ، صفحه رستوران يا کافي شاپ مربوطه را توليد کرده و در معرض ديد کاربران قرار مي دهيم. به همين سادگي!
 
 
 

عضويت کاربران در بهفود :

 
يکي از قابليت هاي سايت بهفود امکان عضويت کاربران در اين وبسايت مي باشد. عضويت در بهفود بسيار سريع و آسان بوده و کاملا رايگان مي باشد. مزاياي عضويت در بهفود:
 
امکان استفاده کامل از امکانات بخش ويژه بحث و تبادل نظر پيرامون رستوران ها
امکان مشاهده منوي رستوران ها و کافه ها در صفحه اختصاصي آن ها
امکان راي دادن به رستوران ها و کافه ها
دريافت خبرنامه هاي هفتگي و يا ماهيانه بهفود درباره رستوران هاي و کافه هاي جديد اضافه شده به سايت و...
دريافت کپن تخفيف و شرکت در مسابقات متنوع بهفود ( به زودي!)
و... 
 
 

پيج رسمي بهفود در فيس بوک:

 
بهفود در شبکه هاي اجتماعي مثل فيس بوک و توييتر نيز فعال است . به خصوص پيج فيس بوک بهفود را اگر عضو اين شبکه اجتماعي هستيد، اکيدا به شما توصيه مي کنيم. چرا که مي توانيد تازه ترين اخبار سايت و رستوران هاي جديد اضافه شده به بهفود را از اين پيج دنبال کنيد. حتي بعضي از اخبار اين پيج در خود سايت منتشر نمي شوند! پس هم اکنون به پيج ما سر بزنيد :
www.facebook.com/behfood